X

Witamy!

Studio Prób muzycznych Piwnica powstało w odpowiedzi na chroniczny brak miejsca, gdzie osoby związane z szeroko pojętym terminem "twórczość muzyczna" mogłyby oddać się swojej pasji.
Nasza sala prób muzycznych Piwnica znajduje się w Tychach, a już teraz określana jest mianem najlepszej sali prób na Ślasku. Musisz to sprawdzić! :).

Sale prób o wysokim standardzie

Specjalnie dla Was.

Każda z Naszych sal prób powstała z wykorzystaniem wiedzy i najnowszych trendów akustycznych i estetycznych a wszystko po to- aby zapewnić Wam komfort podczas wielogodzinnych prób muzycznych.
Kto Nas nie odwiedzi :) Ma tylko jedną pinię :) Studio Piwnica to Najlepsze sale prób muzycznych na Śląsku!
Przekonaj się i przyjdź do nas!

Najwyższej jakości sprzęt nagłaśniajacy

Aby fajnie się grało...

Wyposażyliśmy nasze sale w porządne, idealnie skonfigurowane pod względem różnorodności brzmieniowej wzmacniacze gitarowe, dobraliśmy odpowiednie zestawy perkusyjne.
Gretsch Renown, PDP, Marshall, Hartke, Mark Bass, Orange, DV Mark, Bugera?- u Nas zagracie na najlepszych światowej klasy gratach!

Sale prób / studio nagrań?
Oczywiście!

Poćwiczyliśmy, teraz czas nagrać EP'kę?

Jedna z Naszych sal posiada reżyserkę ze światowej klasy konsolą miskerską Allen&Heath SQ5 która pod dowodzeniem naszego realizatora ( albo Waszego realizatora:) ) pozwoli wydobyć 120% muzyki z Waszych dźwięków.
Wszystko to nagramy w Multitrack z próbkowaniem 96Hz. Profesjonalne studio nagrań- od teraz w Tychach

Witamy na naszej stronie!

Do Waszej dyspozycji oddajemy pomieszczenia sal prób o wysokim komforcie użytkowania wypełnione po brzegi najlepszymi z najlepszych gratów nagłaśniajających tworzoną przez Was muzykę.
Szczegóły i wyposażenie sal znajdziecie w zakładkach Nasze Sale...

Nasz profil na FaceBook'u